Hakkımızda

Firmamız 2004 yılı başında kurulmuş olup, merkezi İstanbul Ümraniye’dedir. SIR ELEKTORNİK olarak Yut içi ve Yurt dışı zincirlere 2500 ü aşkın ürün tedariği hususlarında faaliyette bulunmaktadır.

SIR ELEKTRONİK ailesi olarak her  zaman en iyi ürünü en uygun fiyatla sunma gayesi ile yola çıkarak 12 yılı aşkın bir süredir nitelikli ürünleri tüm  ulusal zincir mağazalar aracılığı ile sizlere ulaştırıyoruz. 2004 yılında kurulan firmamız dinamik ve deneyimli kadrosu ile yurt içi ve yurt dışında yatırımlar yaparak MARKET  sektöründe ilklere imza atmış ve bu vesile ile yeni bir pazar anlayışını ortaya koymuştur. Büyük emeklerle tasarladığımız sizlerin hizmetine sunduğumuz ürünlerle müşteri memnuniyeti’ni  her zaman en üst derecede tutma gayreti içinde olduk

Ailemiz, hizmetinize sunduğu geniş ürün yelpazesi ile sürekli  geliştirmiş ve devamlı kendini yenilemiştir. Çalışma arkadaşlarımız ve siz değerli müşterilerimizden aldığımız güçle kurulduğu günden bugüne kadar müşteri memnuniyeti, uygun fiyatlı ve yeni ürünler, Türkiye genelinde yaygın servis ağı hizmeti, yüksek kalite ve erken ürün teslimi gibi konularda gösterdiği hassasiyetten dolayı şirketimiz, ULUSAL MARKET Tedarikçiliği sektöründe hak ettiği yerde bulunmanın gururunu yaşamaktadır.. Bize vermiş olduğunuz desteğe ve güvene teşekkür ederiz

Zincir Marketler :

Carrefour, Metro Grosmarket, Real,  Tezken, Özdilek, Bauhaus, Kiler, KİM, BİM, Evdi (MBD), Adese, Afra, Darty, A101

E-Mağaza :
Online Sipariş sitemiz www.internetcarsi.com ile 2006 yılından itibaren faaliyetlerimiz sürmekte olup, önde gelen e-ticaret sitelerine de geniş ürün çeşidimizle tedarik hizmeti verilmektedir.
İhracat :
Fransa merkezli uluslar arası bir zincir market olan Auchan’ ın Türkiye Liason Ofisi olarak çalışmaktayız. Çin’den Fransa ve Portekiz’e ağırlıklı olarak tekstil ürünlerini Transit Ticaret yolu ile satmaktayız. Ayrıca Türkiye’den Gıda üzerine de Auchan’a ihracat gerçekleştirmekteyiz.